PVinfo.cz

V KAŽDÉM Z NÁS JE OHEŇ - TO JE ONA

Název:

V KAŽDÉM Z NÁS JE OHEŇ - TO JE ONA

Datum:

25.5.2018 18:00-20:00

Typ akce: Místo:
čajovna Pod pokličkou, Krasická 59, Prostějov
Vstupné:

70 Kč

Popis:
informační a zážitkový večer

„V každém z nás je oheň - To je Ona. Šakti. Je nekonečná. A vy jste součástí této nekonečnosti. Od této chvíle pátrejte po tom, kdo jste - odkud pocházíte, kam jdete a o čem je celé toto drama. Ptejte se Matky Přírody. Každá duše je rovna Šakti. Duše znamená Šakti. Je v ní všechno. Abychom ji nechali růst, chce to určité procesy. Pak můžete dát planetě neuvěřitelné plody - své znalosti a sdílení svých zkušeností. - Šrí Káléšvara

V roce 1998 začal mladý indický mistr a učitel Šrí Káléšvara se studenty ze Západu sdílet prastaré duchovní znalosti, které do té doby nebyly nikdy veřejně vyučovány, a které mudrci a proroci dávné Indie přijali přímo od Kosmu. Toto vědění obsahuje po staletí přísně střežené meditační techniky, popisující jak probudit tvořivou sílu své vlastní duše a nechat ji, aby nás spolehlivě a pevně dovedla ke skutečné životní jasnosti, radosti, hlubokému vnitřnímu míru a autentičnosti.

Šrí Káléšvarovým zásadním poselstvím je, že každý člověk, který se vytrvale věnuje rozvoji své duše, může díky svému vlastnímu úsilí postupně uzdravit svůj život a dosáhnout stejných stadií vědomí a schopností, jakých před námi dosahovali velcí mistři všech duchovních tradicí.

O svých zkušenostech s tímto věděním i se životem ve Šrí Káléšvarově ášramu v Indii Vám bude vyprávět Hana Pavézková v doprovodu Petry Kubíčkové. Během večera ochutnáme i meditaci s mantrou a skrze ni učiníme přímý zážitek s energií.

Více informací:www.kaleshwar.cz

Na program je potřeba se předem přihlásit pro zajištění minimální účasti na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz


Webdesign: Atomio Web s.r.o. © 2005-2019, vytvořeno v systému Atomio Websystem