PVinfo.cz

VEČERY ZA ZDÍ (2)

Název:

VEČERY ZA ZDÍ (2)

Datum:

17.5.2018 17:30-19:30

Typ akce: Místo:
čajovna Pod pokličkou, Krasická 59, Prostějov
Vstupné:

vstupné dobrovolné

Popis:
"Měl jsem a stále mám možnost, získávat učení, které bylo donedávna hermetické. Ovšem ústně může být nyní dále předáváno".
VIKTOR PISCH

V historii byla cílenými skutky naše společnost vedena pouze jedním směrem. Byli jsme jako civilizace uměle nasměrováni, abychom dosáhli dnešního vývoje. Pro některé je tento stav konstruktivní, přínosný a pro druhé entropický, chaotický. Několik jedinců si přesto po generace předávalo vědění, které bylo dále prohlubováno. Zeď, která rozdělovala dva světy, po celá léta rostla a sílila. V současné době se začíná otřásat v samotných základech. Dotkneme se témat dávné historie lidstva, poslání Českého národa, mentálních schopností každého z nás, symbolů a postupů k evokaci různorodých prospěšných technik.

Zájemci, kteří by si rádi doplnili chybějící kousky své vlastní skládačky, jsou zváni na první část z cyklu pravidelných setkání v útulné Čajovně pod pokličkou.

S sebou vemte poznámkový blok a tužku.

Vaše energie bude vybírána na místě ve formě dobrovolného příspěvku do krabičky při vstupu.Děkuji. Kontakt: (tel.: 777 080 143, e-mail: pisch.viktor@seznam.cz)

Na program je potřeba se předem přihlásit pro zajištění minimální účasti na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz


Webdesign: Atomio Web s.r.o. © 2005-2019, vytvořeno v systému Atomio Websystem