PVinfo.cz

Védská meditace - stres a co s ní(m)

Název:

Védská meditace - stres a co s ní(m)

Datum:

18.4.2018 17:30-19:00

Typ akce: Místo:
čajovna Pod pokličkou, Krasická 59, Prostějov
Vstupné:

90 Kč

Popis:
VÉDSKÁ MEDITACE stres a co s ní(m)

Přijďte si poslechnout, jak Vám může tisíce let stará a praxí osvědčená technika změnit (pohled na) život. Jediný způsob, jak se zbavit stresu a jeho důsledků je klid. Odpočinek. To v dnešní době "nikdo nemá". Stejně jako ve spánku, tak i v meditaci, odpočíváme, necháváme své tělo se léčit a dobíjíme baterky.

Védská meditace je jednoduchá technika, ověřená praxí miliónu lidí, časem a dnes také vědou. Na rozdíl od mnoha jiných technik je jednoduchá, nic k ní nepotřebujeme a využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila. To jest její nestálosti, hravosti, snahu po něčem lepším, jiném. Nemusíte se snažit mysl uklidnit, zastavit myšlenky. Takže s jistotou můžeme říci, že každý, kdo dokáže v duchu opakovat slovo, dokáže meditovat.

Nevěříte? Přijďte a všechny vaše otázky a mýty o meditaci budou objasněny. Toto je úvodní přednáška ke kurzu, ne kurz samotný. T.j dozvíte se, proč meditovat, jak technika funguje, proč funguje, jaké výsledky můžete očekávat. Jak spustit samoléčící procesy našeho těla?

lektor: Radek Šimčík www.radeksimcikmeditace.cz

Omezený počet míst. Na program je potřeba se předem přihlásit na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz


Webdesign: Atomio Web s.r.o. © 2005-2019, vytvořeno v systému Atomio Websystem