PVinfo.cz

Výklad osudu z Knihoven palmových listů

Název:

Výklad osudu z Knihoven palmových listů

Datum:

28.11.2017 17:30-21:00

Typ akce: Místo:
čajovna Pod pokličkou, Krasická 59, Prostějov
Vstupné:

120 Kč

Popis:
Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení u čaje s přednáškou na téma:

Výklad osudu z Knihoven palmových listů - Přednáší Gejza a Irena Valentovi

Výklady z palmových listů jsou velice unikátní, zásadně se liší od všech ostatních obvyklých způsobů výkladů budoucnosti či osudu. Palmové listy byly sepsány před mnoha tisíci lety skupinoujasnovidných mudrců - Rišiů a zachycují podrobně životy jednotlivých lidí. Jedná se o velmi přesný výklad ve dvou až pětiletých intervalech.

Je zde také možnost provést tzv. nápravná opatření - způsob jak se vyhnout problémům způsobeným nepřáteli, prokletím, černou magií, ... a získat návod, jak dojít ke zlepšení života v oblasti obchodu, povolání, úspěchu v soudních sporech, manželství, výchově apod.

Manželé Valentovi jsou sehraná dvojice z Brna, která zprostředkovává výklady z indických knihoven palmových listů přímo z ČR. Tomuto tématu se věnují již řadu let a rádi předávají své zkušenosti. Jejich posláním je přiblížit čtení z palmových listů lidem v České republice, kteří mají předurčeno navštívit knihovny palmových listů přímo v Indii, nebo provést výklad na dálku.

Velice rádi Vám zodpoví jakékoliv dotazy týkající se indických knihoven palmových listů, nebo cokoliv týkající se jimi zprostředkovávaného výkladu. Čtení provádí přes Skype. Je to velice autentický a silný zážitek na celý život, srovnatelný i s osobní návštěvou Indie.

Na přednášce obdržíte informace o knihovnách palmových listů a výkladu, budete si moci prohlédnout ukázky palmových listů a fotografie z návštěv Indie. Součástí programu je také spojení s vykladačem nádí v Indii, na kterého se můžete obracet se svými dotazy.

Více informací najdete na stránkáchwww.nadi.cz

Omezený počet míst. Na program je potřeba se předem přihlásit na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz


Webdesign: Atomio Web s.r.o. © 2005-2019, vytvořeno v systému Atomio Websystem